Odalarımız

TEK KİŞİLİK ODALARIMIZ

Tek kişi kalabileceğiniz Beyşehir Apart tek kişilik odalarımızda eşsiz manzara keyfi ile güzel bir dönem geçireceksiniz. Hemen aşağıdaki kafede güzel zamanlar geçirip, ihtiyaçlarınızı marketimizden karşılayabileceksiniz. Kampüse 600 metre uzaklık sayesinde vaktiniz yolda harcamak zorunda kalmayacak, eğlenmeye ve güzel vakit geçirmeye vakit ayırabileceksiniz.

ÇİFT KİŞİLİK ODALARIMIZ

Çift kişi kalabileceğiniz Beyşehir Apart çift kişilik odalarımızda eşsiz manzara keyfi ile güzel bir dönem geçireceksiniz. Hemen aşağıdaki kafede güzel zamanlar geçirip, ihtiyaçlarınızı marketimizden karşılayabileceksiniz. Kampüse 600 metre uzaklık sayesinde vaktiniz yolda harcamak zorunda kalmayacak, eğlenmeye ve güzel vakit geçirmeye vakit ayırabileceksiniz.

DÖRT KİŞİLİK ODALARIMIZ

Dört kişi kalabileceğiniz Beyşehir Apart dört kişilik odalarımızda eşsiz manzara keyfi ile güzel bir dönem geçireceksiniz. Hemen aşağıdaki kafede güzel zamanlar geçirip, ihtiyaçlarınızı marketimizden karşılayabileceksiniz. Kampüse 600 metre uzaklık sayesinde vaktiniz yolda harcamak zorunda kalmayacak, eğlenmeye ve güzel vakit geçirmeye vakit ayırabileceksiniz.